KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188033
nr 1418 8033
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Solö". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 57x85 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:23:38
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr